فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن

فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن

درست مانند پاکسازی ، تقویت و مرطوب کنندگی پوست ، اسکراب نیز جایگاه قابل توجهی در رژیم زیبایی ما دارد. لایه برداری از پوست می تواند از بسیاری از مشکلات پوستی جلوگیری کند.

با این وجود انواع مختلفی از اسکراب صورت و اسکراب بدن که در بازار موجود است ، لایه برداری از پوست به هیچ وجه کار سختی نیست! در واقع ، شما همچنین می توانید اسکراب های خانگی خود را برای لایه برداری پوست خود با مواد مورد علاقه خود انتخاب کنید!

سعی بر اساس نوع پوست و زیبایی مورد نیاز خود ، اسکرابتان را انتخاب کنید.

برای ماساژ اسکراب از حرکات دایره ای ملایم استفاده کنید وببینید که اسکراب بر روی پوست شما معجزه می کند!

اما اسکراب چکار می کند؟ چه مزایایی را می توانید انتظار داشته باشید؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد!

فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن:
فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن:

فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن:

۱- داشتن یک پوست تمیز و براق:

اسکراب پوست تمیز ، عاری از آلودگی ، روغن و عرق به شما می دهد. در واقع ، محلول های شیر پاک کن و مواد پاک کننده صورت نمی توانند تمام گرد و غبار موجود در منافذ پوست شما را بیرون بکشند. اسکراب این کار را با موفقیت انجام می دهد.

اسکراب صورت خود را با شکر قهوه ای و عسل درست کنید و هفته ای دو بار از آن استفاده کنید تا تفاوت را ببینید.

۲- بهبود پوسته پوسته شدن صورت:

پوسته پوسته شدن صورت باعث میشود شما خجالت زده شوید! این به وضوح نشان دهنده این واقعیت است که شما آن طور که باید از پوستتان مراقبت نمی کنید.

در حقیقت ، پوست پوسته پوسته باعث ایجاد لکه های خشک می شود. این اجازه می دهد سلول های مرده با گذشت زمان تجمع پیدا کنند. مالش پوست می تواند به شما کمک کند تا با پوسته پوسته شدن به طور موثر کنار بیایید و بهبود نسبی پیدا کنید.

۳- به از بین بردن سلول های مرده کمک می کند:

سلول های مرده پوست شما را مات و خسته نشان می دهد. چرا اجازه می دهید روی پوست شما جمع شوند؟ آنها را با یک اسکراب ملایم پاک کنید.

۴- درخشش را به پوست شما اضافه می کند:

لایه برداری می تواند در واقع باعث درخشش پوست شما شود. برنج را به مدت دو ساعت در شیر خیس کنید. سپس آن را به صورت خمیر خرد کرده و صورت خود را مالش دهید تا در کمترین زمان پوستی براق پیدا کنید.

۵- ترک های پوستی را حذف می کند:

آیا می دانید اسکراب حتی می تواند در از بین بردن پوست تکه تکه نیز کمک کند؟ یک قاشق ماست را به یک قاشق گردوی خرد شده اضافه کنید. هفته ای دو بار از این اسکراب استفاده کنید تا به نتایج دلخواه برسید. به خصوص در زانوها ، آرنج ها و زانوها مثر است.

۶- اثرات جوش های آکنه را برطرف می کند:

لایه برداری به از بین بردن جای زخم های آکنه کمک می کند. با استفاده از دو قاشق جوش شیرین و یک قاشق آب یک اسکراب اساسی تهیه کنید. خمیری درست کنید و از آن برای درمان علائم زشتی که در اثر آکنه باقی مانده است ، روی صورت خود استفاده کنید.

۷- در جلوگیری از موها زیر پوستی موثر است:

موهای حبس شده داخل پوست مشکلی همیشگی است و اسکراب راه حلی برای جلوگیری از این مشکل است. آب دو لیمو را بگیرید و یک فنجان شکر به آن اضافه کنید. مقداری آب اضافه کرده و از این اسکراب برای جلوگیری از رشد موهای زیر پوستی استفاده کنید. ممکن است چند قطره روغن درخت چای اضافه کنید زیرا دارای خاصیت ضد عفونی کننده است. می توانید ۲ تا ۳ روز بعد از اپیلاسیون از آن استفاده کنید تا نتایج موثری داشته باشید


۸- برای داشتن پوستی صاف:

پوست صاف کلید زیبایی شما است. از اسکراب تهیه شده از یک فنجان بادام آسیاب شده ، دو قاشق عسل و خامه شیر استفاده کنید. این اسکراب نه تنها باعث می شود پوست شما بی عیب و نقص به نظر برسد ، بلکه باعث لطافت و تغذیه مناسب از درون نیز می شود.

۹- بافت پوست شما را بهبود می بخشد:

با مالش پوست ، پوستی تمیز و صاف با بافت بهبود یافته به شما می دهد.

۱۰- رنگ پوست را پاک می کند:

به محض از بین رفتن پوسته ها ، سلول های مرده ، لکه ها و ناخالصی های جمع شده ، انتظار شما چیست؟ پاسخ چهره روشن است! و اگر اسکراب دارای مواد سفید کننده طبیعی پوست باشد ، اثر آن حتی بهتر است.
مارک های معتبر مختلف نیز اسکراب های خوبی دارند که اگر درست انتخاب کنید ، نتایج خوبی به شما می دهند! چه اسکراب را خود تان درست کنید و چه آن را از یک فروشگاه زیبایی خریداری کنید ، مالش پوست هرگز شما را از پا در نمی آورد!

فواید اسکراب برای زیبایی پوست صورت و بدن
5 1 رای
امتیاز نوشته
عضویت
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
0
نظرات شما برای ما بسیار مهم است.x
()
x