وکیوم کلفت کننده آلت مردانه وکیوم آقایان تورنادو

وکیوم کلفت کننده آلت مردانه وکیوم آقایان تورنادو
0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده

وکیوم پمپ خلاء مخلوط کاملی از مهارت عالی و مقرون به صرفه است ، و وسیله ایی برای مردانی و زوج هایی است که دوست دارند احساسات لذت جنسی خود را افزایش دهند و در طول رابطه جنسی اصطحکاک و لمس بیشتری بین دیواره واژن و آلت تناسلی صورت بگیرد.

وکیوم مردانه از تعدادی قطعه تشکیل شده که با اتصال و سر هم کردن این قطعات میتوانید از این دستگاه استفاده نمایید

  • سیلندر وکیوم
  • شیشه وکیوم یا سیلندر وکیوم که در بیشتر موارد از جنس پلاستیک شفاف و در بعضی مدل ها دارای یک رنگ ملایم تیره و یا دیگر رنگ ها است
  • دسته وکیوم یا پمپ وکیوم که البته کار این قطعه خالی کردن هوای داخل شیشه وکیوم وخالی کردن هوای داخل سیلندر دستگاه است
  • قطعات لاستیکی نرم متصل کننده دسته ،شیلنگ و سیلندر به همدیگر
  • واشر وکیوم که بعضا به واشر وکیوم کاندوم شیت و لاستیک وکیوم نیز میگویند.
روش کارکرد دستگاه وکیوم آلت آقایان
روش کارکرد دستگاه وکیوم آلت آقایان

روش کارکرد دستگاه وکیوم آلت آقایان

مکانیزم اثر دستگاه وکیوم بدین شکل است که شما پس از سر هم نمودن قطعات دستگاه وکیوم کاندوم شیت یا لاستیک وکیوم متناسب با قطر آلت خود را بر روی شیشه وکیوم نصب میکنید و پس از آغشته کردن دورتا دور حلقه ورود آلت به داخل کاندوم شیت به یک ماده روان کننده مانند ژل های روان کننده آمیزشی و یا روغن خراطین سر آلت رو بر در دهانه آلت قرار داده و شروع به مکش می‌کنید با انجام این عمل آلت به درون سیلندر وکیوم کشیده می شود و پس از مکش کردن به میزان کافی و مناسب به طوری که منجر به درد در آلت شما نشود پمپ کردن را متوقف می کنید. و به مدت 10 الی 15 دقیقه  این کار را دو مرتبه در روز انجام دهید.

مدت زمان استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

دوره درمانی استفاده از دستگاه وکیوم بهتر است زیر نظر پزشک تکمیل کردد. و این دوره معمولا بسته به وضعیت شخص بین 3 تا 6 ما استفاده منظم است.

وکیوم مردانه تورنادو

توصیه های مهم استفاده از دستگاه وکیوم مردانه:

پمپ آلت تناسلی مرد یکی از چندین روش درمانی غیر دارویی برای اختلال نعوظ (ED) است. کار با این دستگاه ها نسبتاً آسان است. مهم این است که شما اقدامات احتیاطی را انجام دهید ، زیرا در صورت استفاده نادرست ، خطر کمی آسیب یا عوارض جانبی وجود دارد.

وکیوم حجم دهنده آلت مردانه تورنادو
  • در صورت احساس درد و کبودی که تشان دهنده استفاده ناشیانه از دستگاه میباشد ،استفاده را متوقف کنید و در صورتی که پس از 12 ساعت مشکل شما برطرف نشد به پزشک اورلوژی ماجعه نمایید.
  • به منظور جلوگیری از انتقال بیماری ها این دستگاه فقط و فقط برای استفاده یک نفر مجاز میباشد پس به خاطر سلامتی خود حتما این نکته را رعایت نمایید.

دستگاه وکیوم مردانه برای چیست :

دستگاه وکیوم مردانه به چند منظور میتواند مورد استفاده قرار گیرد که در ادامه این موارد را برای شما دوست عزیز توضیح خواهیم داد:

  • مشکلات نعوظ ؛ اشخاصی که از مشکلات نعوظ رنج میبرند و آلت آنها در میزان قدرت نعوظ و سفتی برای برقراری رابطه ضعیف است میتوانند با استفاده ملایم و منظم از این دستگاه قدرت نعوظ خود را تقویت و بهبود ببخشند.
  • بزرگ کردن آلت تناسلی؛ استفاده منظم از دستگاه وکیوم باعث ایجاد افزایش حجم و قطر آلت آقایان است

بزرگ کننده فوری آلت آقایان

شما همچنین میتوانید قبل از برقراری رابطه جنسی دستگاه وکیوم را برای داشتن رابطه لذتبخش تر و کلفت شدن فوری آلت استفاده نمایید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد داخلی
نمایش تمام نظرات
0
نظر شما برای ما مهم است ، لطفا نظر بدهید.x
()
x