چگونه سینه و باسن خوشفرم و زیبایی داشته باشیم ؟

چگونه سینه و باسن خوشفرم و زیبایی داشته باشیم

نظرات ،تجربیات و سوالات خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید

0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده

تردیدی وجود ندارد که زیبایی ها و جذابیت های ظاهری زوجین ارتباط مستقیم و بسیار مهمی با میزان عشق ،صمیمیت و علاقمنذی همسران به یکدیگر دارد.
همچنین زیبا بود،شیک بودن و منظم بودن عامل مهمی در داشتن اعتماد به نفس از و فردی که ظاهر منظم و متعارفی دارد این این نظم و زیبایی در بسیاری از ابعاد زندگی او از جمله داشتن اعتماد به نفس و خود باوری در داشتن یک رابطه زناشویی خوب موثر خواهد بود.
به همین جهت نظم ظاهری و داشتن یک استایل زیبا مهم و قابل توجه است.
بانوان همچون گل هایی هستند که عشق،زیبایی و احساس آرامش را در خانه ها پراکنده می‌سازند با این حال اگر این گل زیبا در رسیدگی و به نظم ، آراستگی و زیبایی بی توجه باشد، پژمرده و کدر خواهد شد و در نتیجه صمیمیت و گرمی در بسیاری از موارد در خانه بسیار کم رنگ خواهد شد.
بانوان محترم بهتر است که به اندازه وسع و توان خود در محیط خانه برای همسر و شریک زندگی‌شان زیبا و درخشنده باشند و به بهترین اشکال خود را بیارایند.
خود آراستگی ساده ترین داروی درمانی برای سرد مزاجی همسران است.
اندام و شمایل ظاهری بانوان هر کدام برای مرد دنیایی از جذابیت و شگفتی را دارند،که اگر بانوی خانه هنرمند باشد می‌تواند قلب همسر خود را تسخیر کند و هیجان و شور و شوق زندگی را به او و به خود هدیه نماید.

سینه ها و باسن بانوان از اندام هایی هستند که بیشترین تاثیر را در زیبایی و جذابیت بانوان در ایجاد تمایل و شور عشق در آقایان را دارند،که قطعا زیبایی و روی فرم بودن این اندام های خانم ها باعث ایجاد شور و علاقه بیشتر در شوهر خواهد شد.

مشکلات سینه و باسن بانوان

  • لاغری و کوچک بودن سینه و باسن
  • افتادگی و آویزان بودن سینه و باسن
  • بزرگ بودن نا متناسب و بیش از اندازه سینه و باسن

لاغری و نحیف بودن سینه و کوچک بودن باسن های بانوان در ذائقه اکثر مردان زیبا و مورد پسند نیست،همچنین اندام های زنانه بانوان اگر بیش از اندازه بزرگ و حجیم باشند دفرمه شده و قطعا جلوه و زیبایی مناسبی نخواهد داشت.
در این مطلب کوئین مارت سعی بر آن داریم که عواملی که در داشتن سینه ها و باسنی زیبا و خوشفرم به شما عزیزان کمک خواهند کرد به بحث و چالش بکشیم و نکات و مواردی را به شما عزیزان یادآور شویم و در آخر به مطالب گفته شده و نظرات شما دوستان عزیز به نتیجه بهتری برسیم.
لطفا این مورد را در نظر داشته باشید که اگر نکته و با نکاتی که می‌تواند در این بحث مفید باشد را را در قسمت نظرات مطرح کرده و شما هم به بحث بپیوندید.

در ادامه با بازار اینترنتی کوئین مارت همراه باشید

عزیزانی هستند که از لحاظ سایز و حجم سینه و باسن مشکلی ندارند و از لحاظ حجمی از اندازه اندام خود راضی و یا حتی تصمیم به کاهش حجم دارند امااز لحاظ فرم و زیبایی سینه و باسن خود راضی نیستنذ.
برای بانوانی که دارای سینه و باسن شل ،افتاده و آویزان هستند بهترین پیشنهاد برای جمع کردن و فرم دهی به سینه های آنها ورزش های مناسب سینه و باسن است.

 

فواید ورزش کردن برای زیبایی و خوشفرم بودن بدن

با اطمینان می گویم برای داشتن اندام های زیبا و خوشفرم و داشتن یک استایل زیبا چه در بانوان و چه در خانم ها ورزش یک امر بسیار بسیار تاثیر گذار است که البته اراده و عزمی جدی را میطلبد که این هنر شما دوستان است که این عزم و اراده را در خود به وجود بیاورید.

فواید ورزش کردن از لحاظ روانشناسی

تجربه شخصی من است که در زمان هایی که ورزش می‌کنید حال دل ، روح و روان شما نیز خوب است و اعتماد به نفس بسیار بسیار بیشتری دارید ،خودباوریتان افزایش یافته و تغییرات را در تمامی ابعاد زندگیتان مشاهده میکنید.

توصیه شخصی من این است که حدالامکان بانوان محترم از مکمل های ورزشی استفاده نکنید و خودتون رو با مواد مغذی و طبیعی و پروتیین های طبیعی تغذیه کنید زیرا بغیر از اینکه امکان آسیب جدی به بدن و سلامتی شما با مصرف مکمل های ورزشی این امکان وج.د داره که تاثیرات هورمونی اون داروها به روی خلقیاتتون هم تاثیر بذاره و لطافت زنانگی خودتون رو از دست بدین.

من مثال خاصی نمیزنم ولی در حال حاضر این مشکل دنیا رو گرفتار کرده و شما در اطراف خودتون نمونه های بسیار زیادی از زنانی میبینید که شباهت زیادی به مرد دارند و این واقعا نمود و تصویر جالب و جذابی ندارد یک موجود لطیف و ظریف است که زیبایی و جذابیتش در زنانگیش است

0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

نظرات ،تجربیات و سوالات خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید

0 0 رای
به این مقاله امتیاز بده
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد داخلی
نمایش تمام نظرات
0
نظر شما برای ما مهم است ، لطفا نظر بدهید.x
()
x